Виконання бакалаврської кваліфікаційної роботи

Спеціальність: Теплоенергетика
Код дисципліни: 6.144.00.O.082
Кількість кредитів: 9.00
Кафедра: Теплоенергетика, теплові та атомні електричні станції
Лектор: Викладачі кафедри
Семестр: 8 семестр
Форма навчання: денна
Результати навчання: У результаті вивчення навчальної дисципліни здобувач освіти повинен бути здатним продемонструвати такі програмні результати навчання: ЗН 5: здатність продемонструвати знання та розуміння методологій проектування, відповідних нормативних документів, чинних стандартів і технічних умов; ЗН 6: здатність продемонструвати знання сучасного стану справ та новітніх технологій в галузі теплоенергетики; УМ 2: застосовувати знання і розуміння для розв’язування задач синтезу та аналізу в системах, які характерні обраній спеціалізації; УМ 6: здійснювати пошук інформації в різних джерелах для розв’язання задач спеціальності; УМ 9: поєднувати теорію і практику, а також приймати рішення та виробляти стратегію діяльності для вирішення завдань спеціальності (спеціалізації) з урахуванням загальнолюдських цінностей, суспільних, державних та виробничих інтересів; УМ 10: виконувати відповідні експериментальні дослідження та застосовувати дослідницькі навички за професійною тематикою; УМ 11: оцінювати отримані результати та аргументовано захищати прийняті рішення. Автономія і відповідальність (АіВ) АіВ 2: здатність усвідомлювати необхідність навчання впродовж усього життя з метою поглиблення набутих та здобуття нових фахових знань; АіВ 3: здатність відповідально ставитись до виконуваної роботи та досягати поставленої мети з дотриманням вимог професійної діяльності
Необхідні обов'язкові попередні та супутні навчальні дисципліни: Дисципліни навчального плану першого (бакалаврського) рівня освіти освітньо-професійної програми "Теплоенергетика"
Короткий зміст навчальної програми: Обгрунтування актуальності теми і мети роботи та короткий огляд сучасних розробок за темою; • аналіз вхідних даних, характерні особливості об’єкта діяльності заданого об’єкта, порівняльна характеристика об’єкта діяльності, особливості випробувань, дослідження роботи на часткових навантаженнях, основні розрахунки об’єкту дослідження, Економічна частина .Розроблення заходів з охорони праці. Висновки. Графічна частина роботи
Методи та критерії оцінювання: Критеріями успішного виконання БКР є погодження консультантами відповідних розділів, позитивний відгук та погодження керівником БКР в цілому, позитивний висновок перевірки БКР на оригінальність (показник оригінальності становить 70-100%). Порядок та критерії виставляння балів та оцінок: При визначенні оцінки роботи береться до уваги рівень наукової, практичної та теоретичної підготовки студента, якість оформлення пояснювальної записки та графічної частини, актуальність роботи, її практичне спрямування, оригінальність технічних рішень, а також оцінки керівника та рецензента. Оцінювання захисту кваліфікаційної роботи відбувається за національною шкалою із переведенням у 100-бальну шкалу за середнім інтервальним значенням цієї шкали: 94 - відмінно; 80 - добре; 60 - задовільно; – незадовільно.
Рекомендована література: 1. Й.С. Мисак, Я.Ф. Івасик, П.О. Гут, Н.М. Лашковська. Об’єкти теплових електричних станцій. Режими роботи та експлуатації. — Львів: НУ «Львівська політехніка», 2007. - 256 с. 2. П.І. Янко, Й.С. Мисак. Режими експлуатації енергетичних котлів. — Львів: Українські технології, 2004, - 272 с. 3. Мисак Й.С., Гнатишин Я.М., Івасик Я.Ф. Паливні пристрої для спалювання низькосортнихз палив. — Львів — Львівська політехніка, — 2002. — 136с. 4. Теплова енергетика. Нові виклики часу. За заг. редакцією П.Омеляновського, Й.Мисака. – Львів: НВФ «Українські технології», 2009. – 660с.