Вища математика, частина 3

Спеціальність: Теплоенергетика
Код дисципліни: 6.144.00.O.016
Кількість кредитів: 5.00
Кафедра: Вища математика
Лектор: Слюсарчук Ольга Зіновіївна
Семестр: 3 семестр
Форма навчання: денна
Результати навчання: 1. Знання і розуміння наукових і математичних принципів, що лежать в основі пристроїв автоматики, систем автоматизації, комп’ютерно-інтегрованих технологій. 2. Оцінювати отримані результати та аргументовано захищати прийняті рішення. 3. Здатність адаптуватись до нових ситуацій та приймати рішення. 4. Здатність адаптуватись до нових ситуацій та приймати рішення. 5. Вміти застосовувати знання і розуміння для розв’язування задач аналізу та синтезу характерних для обраної спеціалізації. 6. Уміти ефективно працювати як індивідуально, так і у складі команди. 7. Уміти оцінювати отримані результати та аргументовано захищати прийняті рішення Фахівець повинен знати ідеї та методи теорії функцій комплексної змінної та теорії ймовірностей, застосовувати засоби теорії функцій комплексної змінної та теорії ймовірностей до розв’язування практичних задач. Підготовлений фахівець повинен вміти виконувати дії над комплексними числами, знаходити значення елементарних функцій комплексної змінної в точках, диференціювати та інтегрувати функції комплексної змінної, розвивати аналітичні функції в степеневі ряди, застосовувати теорію лишків для обчислення інтегралів, знаходити оригінали та зображення, розв’язувати звичайні лінійні диференціальні рівняння з постійними коефіцієнтами засобами операційного числення, обчислювати ймовірності випадкових подій, знаходити закони розподілу та їхні числові характеристики, виконувати дії над випадковими процесами.
Необхідні обов'язкові попередні та супутні навчальні дисципліни: Елементарна математика. Вища математика, частина 1. Вища математика, частина 2. Фізика. Теорія автоматичного керування. Моделювання об’єктів керування.
Короткий зміст навчальної програми: Навчальна дисципліна «Вища математика , частина 3» складається з розділів «Елементи теорії функцій комплексної змінної та операційне числення», «Теорія ймовірностей», «Випадкові процеси».
Методи та критерії оцінювання: Діагностика знань студентів проводиться за допомогою усного опитування на практичних заняттях, контрольних та самостійних робіт, термінологічних диктантів, індивідуальних розрахунково-графічних робіт, робота у ВНС. Поточний контроль (ПК): Розрахунково-графічна робота.Контрольна робота .Відвідування та робота на практичних заняттях. Робота у ВНС. Разом за ПК - 30 Екзаменаційний контроль: письмова компонента - 70 усна компонента - 0 Разом за дисципліну - 100
Рекомендована література: 1. Елементи теорії функцій комплексної змінної. Інтегральні перетворення Фур’є і Лапласа. Збірник задач і вправ: підручник // П.П.Костробій, Д.В.Уханська, Т.М.Сало, О.М.Уханська, О.М.Маркович. – Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2011, –200 с. 2. Теорія функцій комплексної змінної. Завдання до розрахунково-графічної роботи. -/Укладачі: Уханська Д.В., Мусій Р.С., Квіт Р.І. та інші.- Вид-во НУ “ЛП”, 2004. 3. Теорія функцій комплексної змінної. Методичні вказівки та завдання для самостійної роботи студентів інженерно-технічних спеціальностей // Укл.: Р.І.Квіт, І.П.Кшановський, Р.С.Мусій, Т.М.Сало, М.І.Сорокатий, Д.В.Уханська –Львів: Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2012. – 52 4. Теорія ймовірностей і математична статистика: Навчальний посібник ./Ю.К.Рудавський, П.П.Костробій, І.Я.Олексів та ін.-Львів: Вид-во Нац.Уніерситету «Львівська політехніка», 2003. 5. Теорія ймовірностей і математична статистика: Навчальний посібник /Г.І.Білущак, І.О.Бобик, О.З.Ватаманюк та ін.- Серія «Дистанційне навчання».- №9.- Львів:Вид-во НУ «Львівська політехніка», 2003.- 244 с. 6. Функції комплексної змінної. Перетворення Фур’є та Лапласа.- Редактори: П.І.Каленюк, Л.О.Новіков.- Львів: Вид-во ДУ “ЛП”, 1999. 7. Теорія функцій комплексної змінної. Інтегральні перетворення Фур’є та Лапласа // Ю.К.Рудавський, П.П.Костробій, Д.В.Уханська, Т.М.Сало, О.М.Уханська, М.І.Сорокатий: Навчальний посібник –Львів: Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2007. –230 с. 8. Теорія ймовірностей та математична статистика: навчальний посібник// Х.Т.Дрогомирецька, О.М.Рибицька, О.З.Слюсарчук та інші. – Львів: Видавництво НУ «Львівська політехнікка», 2012. – 396 с. 9. Рудавський Ю.К. та ін. Елементи теорії випадкових процесів. - Львів: Вид-во НУ “ЛП”, 2004. 10. Вища математика, частина 3 - електронний навчально-методичний комплекс розміщений у Віртуальному навчальному середовищі Національного університету «Львівська політехніка»