Дослідницький семінар у галузі прикладної фізики та наноматеріалів

Спеціальність: Прикладна фізика та наноматеріали
Код дисципліни: 8.105.00.O.007
Кількість кредитів: 3.00
Кафедра: Прикладна фізика і наноматеріалознавство
Лектор: ст. викладач Данилов Андрій Богданович
Семестр: 2 семестр
Форма навчання: денна
Результати навчання: Студент має продемонструвати - Здатність продукувати інноваційні наукові ідеї, оволодіти методологією наукової та педагогічної діяльності, вирішувати комплексні проблеми в процесі інноваційно-дослідницької та професійної діяльності, проводити оригінальні наукові дослідження на міжнародному та національному рівні. -Систематичні знання і розуміння сучасних наукових теорій і інноваційних технологій в області наноматеріалознавства з метою їх ефективного використання у вирішенні прикладних задач фізики. -Знання сучасних досягнень інноваційних технологій в галузі прикладної фізики та наноматеріалів; -Знання основних методів зменшення енергоспоживання та доцільності використання нетрадиційних джерел енергії у розроблюваних технологічних схемах та конструкціях; -Знання теорії і практики застосування нанооб’єктів у різних галузях приладобудування та енергетики. вміти: - самостійно проводити наукові дослідження та приймати рішення.
Необхідні обов'язкові попередні та супутні навчальні дисципліни: - пререквізити: методи дослідження у прикладній фізиці та наноматеріалознавстві - кореквізити: Новітні методи фізичних досліджень
Короткий зміст навчальної програми: Пошук та систематизація інформації за темою наукових досліджень. Традиційні та сучасні матеріали науки і техніки в галузі прикладної фізики. Методи комп’ютерної обробки та аналізу інформації наукових досліджень. Проблематика наукових досліджень за темою дисертаційної роботи аспіранта.
Методи та критерії оцінювання: Залік (письмова та усна компоненти), захист звіту за індивідуальним науково-дослідним завданням. - поточний контроль (40%): захист звіту (20%), проміжний контроль (20%), - підсумковий контроль (60%): залік – письмова компонента (50%), усна компонента (10%).
Рекомендована література: 1. Свістельник І. Інформаційна культура студента : навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. / Ірина Свістельник. – Київ : Кондор, 2012.– 182 с. 2. Про наукову і науково-технічну діяльність [Електронний ресурс]. – Електрон. дан. – К.: Верховна Рада України. – Режим доступу: http:// zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1977-12,. 3. Fischetti, Massimo and Vandenberghe, William. Advanced Physics of Electron Transport in Semiconductors and Nanostructures. - 2016. -497 p. DOI: 10.1007/978-3-319-01101-1. 4. Electron Microscopy and Analysis, Third Edition, Peter J. Goodhew, John Humphreys, Richard Beanland CRC Press, -2000. - 254 p.