Туризмознавство

8.242.00.01 Туризмознавство
Кваліфікація: Магістр з туризмознавства, туризмознавець, екскурсознавець зі спеціалізації туризмознавство
Рік вступу: 2019
Форма навчання: денна
Тривалість програми: 1,5 роки
Інститут: Інститут сталого розвитку ім. В. Чорновола
Кількість кредитів: 90 кредитів ЄКТС
Рівень кваліфікації відповідно до Національної рамки кваліфікацій, Європейської рамки кваліфікацій для навчання впродовж життя: Другий (магістерський) рівень, сьомий рівень НРК, другий цикл РК ЄПВО
Галузь знань: Сфера обслуговування
Конкретні механізми визнання попереднього навчання: За умови, що попередній рівень отримано в іншій країні, необхідна нострифікація, яка проводиться Львівською політехнікою. Механізмів визнання неформальної та інформальної освіти-нема.
Набуті компетентності: 1. знання фундаментальних наук в обсязі, необхідному для освоєння загально-професійних дисциплін; 2. знання в галузі туризмознавства, необхідні для освоєння професійно-орієнтованих дисциплін; 3. знання наукових понять, теорій і методів, необхідних для розуміння принципів діяльності у сфері туризму; 4. знання основних нормативно-правових актів, чинних стандартів і технічних умов, інструкцій та інших нормативно-розпорядчих документів в галузі туризму; 5. знання основ охорони праці, виробничої санітарії і пожежної безпеки при організації туристичної дільності; 6. розуміння інструментів та стратегій, що мають відношення до діагностування та аналізу стану туристичного ринку на рівні, що дозволить працевлаштуватися за фахом, здатність ефективно використовувати на практиці теоретичні знання при формуванні та реалізації туристичних послуг.
1. пошук та аналіз інформації з різних джерел; 2. складання, оформлення і оперування туристичною документацією при формуванні та реалізації туристичного продукту; 3. здатність організовувати туроператорську діяльність та процес створення і розвиток турагентської мережі; 4. здатність проводити комплексне маркетингове дослідження туристичних послуг, розробляти та проводити ефективну продуктову, цінову, збутову політику туристичних підприємств; 5. створення туристичних та екскурсійних продуктів; 6. обслуговування туристів в процесі споживання туристичного продукту; 7. здатність використовувати та впроваджувати нові технології формування та реалізації туристичного продукту; 8. здатність налагоджувати довготривалу співпрацю зі споживачами, суб’єктами туристичної діяльності, фінансово-кредитними установами, страховими компаніями, консульствами і представництвами іноземних держав, використовуючи регламентуючі документи на засадах договірного права.
1. здатність продукувати нові ідеї, проявляти креативність, здатність до системного мислення; 2. здатність розуміти і враховувати соціальні, екологічні, етичні, економічні аспекти, що впливають на формування поточних та перспективних рішень; 3. здатність з’ясовувати причинно-наслідкові зв’язки, аналізувати й узагальнювати зовнішню і внутрішню управлінську інформацію для здійснення планування, організовування, мотивування працівників та контролю за діяльністю підлеглих в підрозділах туристичних підприємств; 4. здатність ідентифікувати, класифікувати та описувати роботу в сфері туристичної діяльності; 5.здатність визначати мотиви туристичної подорожі та споживчі характеристики туристичних послуг; 6. здатність демонструвати знання основ професійно орієнтованих дисциплін спеціальності 242 «Туризм»: екскурсології, управління проектами в туризмі, сервісології, управління якістю туристичних послуг, міжнародного туризму, інноваційних технологій в туризмі; 7. здатність демонструвати знання та навики щодо розробки та реалізації туристичних продуктів.
Академічна мобільність: Нема, проте мобільність заохочується та визнається згідно із процедурами ЄКТС
Практика/стажування: Практика за темою магістерської кваліфікаційної роботи.
Керівник освітньої програми, контактна особа: Керівник: Божук Тетяна Іванівна (+380672709909, Tetiana.I.Bozhuk@lpnu.ua), контактна особа: Ільницька-Гикавчук Галина Ярославівна (+380972248487, halyna.y.ilnytska-hykavchuk@lpnu.ua)